Інформація про роботу із зверненнями громадян у

Радсадівській сільській раді протягом  2022 року

Робота із зверненнями громадян, організація їх особистого прийому є одним із пріоритетних напрямів діяльності Радсадівської сільської ради і знаходиться під постійним контролем керівництва громади. Звернення, які знаходились на контролі, розглянуто і проінформовано про їх розгляд без порушення термінів згідно з чинним законодавством.

Протягом  2022 року до сільської ради надійшло 65 звернень, що на 242 менше, ніж за відповідний період 2021 року.

З них: 2 звернення – повторні  За результатами розгляду: 40 звернень вирішено позитивно, на 25 – дано роз’яснення. На контролі залишаються звернення з земельних питань та питання опіки, присвоєння адреси житловому будинку.

Серед усіх категорій населення, які зазначили свій соціальний статус, до сільської ради  найчастіше зверталися робітники (21), військовослужбовці (6), працівники бюджетної сфери (3), безробітні, держслужбовці та інші.

Зареєстровано 4 колективних звернення , за підписом – 81 особи.

Аналіз заяв свідчить, що громадянами порушуються питання різної тематики, але домінуючими є проблеми з вирішення питань оформлення земельних ділянок  та питання  соціального захисту,  а саме: надання матеріальної допомоги, забезпечення соціальних виплат, субсидії, оформлення статусу ВПО та інше.

1739 звернень щодо оформлення статусу внутрішньопереміщених осіб, що опрацьовані  працівниками відділу соціального захисту населення та захисту прав дітей виконавчого апарату сільської ради, 390 щодо надання довідок з державних реєстрів, опрацьовані працівниками ЦНАП, 46 - на вчинення нотаріальних  дій.

Відповідно до Закону України “Про звернення громадян” забезпечується можливість громадян одержати детальну інформацію щодо оформлення письмового звернення з порушених у зверненні питань, вишукуються конкретні шляхи вирішення їх проблем та готуються своєчасні аргументовані відповіді та роз’яснення.

В умовах дії воєнного стану та карантину  прийом  звернень громадян не припинявся.

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян» та Указу Президента України від  7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» постійно вживаються заходи для підвищення ефективності роботи із забезпечення всебічного розгляду звернень громадян та порушених у них проблем, оперативного їх вирішення, задоволення законних прав та інтересів громадян.

Діяльність  сільської ради 8 скликання  щодо розгляду звернень громадян  висвітлюється на офіційному вебсайті  громади.

Секретар сільської ради                                                  Марина КОЛЕСНІЧЕНКО