ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО НАМІР ЗМІНИТИ ТАРИФ НА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ, ВОДОВІДВЕДЕННЯ ТА ВИВІЗ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ РАДСАДІВСЬКОЇ ТГ

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

На виконання Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №130 від 05.06.2018 року «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням  такої необхідності»  КП «РАДСАД КОМФОРТ-СЕРВІС» Радсадівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області доводить до Вашого відома обґрунтовані витрати на  надання  комунальних послуг.

Останній раз тарифи переглядалися у серпні 2021 року. За два роки значно піднялися ціни на прямі матеріальні витрати,  тому повідомляємо  про намір зміни тарифів на централізоване водопостачання, водовідведення  та вивіз ТПВ на території Радсадівської сільської ради Миколаївського району, Миколаївської області.

Приймаємо  зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до 06.10.2023 року (включно) за адресою: Миколаївська обл., Миколаївський р-н,  с-ще Радісний Сад, вул. Миру, буд 5.

РОЗРАХУНКИ ТАРИФІВ НА ПОСЛУГИ:

►https://rada.info/upload/users_files/04375636/1ddaf59a70731d45cbc64e065d4e6435.pdf