КЕРІВНИЦТВО

Шановні мешканці Радсадівської громади!

Радсадівська громада відносно молода! Ми разом з Вами  пройшли цей важкий шлях  становлення нас як самостійної, спроможної громади. Зроблено чи мало у всіх аспектах розвитку. Висловлюю слова великої вдячності  депутатському корпусу громади, виконавчому комітету, працівникам апарату, усім керівникам підприємств, організацій, бюджетних установ  нашої громади та їх колективам, громадським організаціям,  усім  небайдужим мешканцям сіл.

Досягнення минулого  залишились позаду, а попереду  багато роботи у вирішенні проблемних питань у всіх галузях. Ми маємо багато планів, знаємо усі болючі та проблемні питання громади, але спочатку Перемога над загарбником та Мир в Україні!

Шановні мешканці громади, двері сільської  ради завжди відчинені для пропозицій і шляхів вирішення питань, не будьте байдужі, тільки разом ми зможемо змінити наше життя на краще! Все є, і буде Україна!

З повагою, Ваш сільський голова  Юрій ПІНЬКОВИЙ