Радсадівська сільська рада
Радсадівська ОТГ, Миколаївський район, Миколаївська область

Результати місцевих виборів від 25 жовтня 2020 року.

Результати  місцевих виборів

сільського голови та депутатів  Радсадівської сільської ради від 25 жовтня 2020 року.

Радсадівським сільським головою обрано

Пінькового Юрія Івановича 1977 р.н. Самовисування.

В депутати Радсадівської  сільської ради обрано:

Округ №1

Пінькова Оксана Іванівна   1978р.н.     Обласна партійна політична організація «НАШ КРАЙ»

Сміренін Віктор Віталійович 1969р.н.    Обласна партійна політична організація «НАШ КРАЙ»

Тонкіх Ігор Миколайович    1976р.н.     Обласна партійна політична організація «НАШ КРАЙ»

Округ №2

Євко Володимир Миколайович   1972р.н.     Самовисування

Самофал Ольга Володимирівна   1980р.н.    Обласна партійна політична організація «НАШ КРАЙ»

Васютинська Ольга Олексіївна    1978р.н.     Обласна партійна політична організація «НАШ КРАЙ»

Округ №3

Пінькова  Анна Леонідівна 1981р.н.       Обласна партійна політична організація «НАШ КРАЙ»

Одінцов Георгій Анатолійович      1981р.н.     Обласна партійна політична організація «НАШ КРАЙ»