A A A K K K
для людей із порушенням зору
Радсадівська сільська рада
Радсадівська сільська рада, Миколаївський район, Миколаївська область

До уваги громадян!

Дата: 16.06.2021 16:19
Кількість переглядів: 1914

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проектів регуляторних актів - проектів рішень сесії  Радсадівської сільської ради

          1.Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне  від земельної ділянки на території Радсадівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.

    2.Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території  Радсадівської  сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.

          3. Про встановлення місцевих податків і зборів    (єдиного) на території Радсадівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області.

 

Розробник проектів - фінансовий відділ Радсадівської сільської ради та відділ з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства, цивільного захисту та військового обліку виконавчого комітету Радсадівської сільської ради.

Мета - встановлення на території Радсадівської сільської ради місцевих податків та зборів у відповідності до Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Пропозиції та зауваження приймаються розробниками проектів в письмовій формі за поштовою адресою: Миколаївська область Миколаївський  район,  селище Радісний Сад, вул. Миру, 5, виконавчий комітет сільської ради.

Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення.

З проектами рішень та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися  на офіційному веб-сайті сільської ради за електронною адресою: https://radsadivska-gromada.gov.ua/

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора