Радсадівська громада

Радсадівський ДНЗ "Казка"

Дата: 22.06.2018 13:33
Кількість переглядів: 179

Радсадівський дошкільний навчальний заклад «Казка», відкрився в 1983 році, розрахований на 256 місць 12 груп.

Станом на 1 лютого 2018 року виховується 52 дошкільника.

Функціонують 2 різновікові групи: молодший вік - 23 дитини, старший - 29 дітей. Черги в дитячий садок немає ми приймаємо всіх дітей з 2-х років.

До школи йдуть діти:

- у 2018 році - 11

Режим роботи 9-годинний. Працює дитячий садок з 7.30 до 16.30.

Навчально-виховний процес в дошкільному закладі забезпечують 13 працівників: з них 5- педагогічних, 8 - обслуговуючого персоналу.

Освітня діяльність педагогічного колективу здійснюється відповідно до законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Базового компонента дошкільної освіти ,«Про національне виховання дітей і молоді, Положення про дошкільний навчальний заклад, Санітарного регламенту та інших нормативних документів.

Головною метою ДНЗ є забезпечення дітей дошкільною освітою. Створення умов для їх фізичного, розумового, естетичного розвитку.

Навчально-виховний процес в групах здійснюється послідовно, систематично, відповідно до програми «Дитина», віком від 2-х до 7 років, результатом якого є атестація ДНЗ, яка була проведена районним відділом освіти Миколаївської райдержадміністрацї з результатом достатньо високий рівень. Всі вихователі за фахом дошкільною освітою, з великим стажем роботи.

Розклад занять, режим дня затверджений та погоджений з Миколаївським обласним лабораторним центром  Міністерства охорони здоров’я України

Дошкільний навчальний заклад є опорним методичним центром з питань логічного мислення дітей в процесі навчально-виховної діяльності.

До центру входять Новобогданівський ДНЗ, Зарічанський ДНЗ.

На базі садочка проводяться семінари, педагогічні ради.

Педагоги діляться своїм досвідом роботи.

Тісний взаємозв’язок налагоджено між ДНЗ та ЗОШ, взаємодія здійснюється з урахуванням сучасних вимог.

Організація харчування дітей в дитячому садку здійснюється відповідно до Інструкції з організації харчування дітей в дошкільних закладах, затвердженої наказом Мініст.Охор.здоровя України від 17.04.2006 року №298/227

За рішенням сесії Радсадівсько с/р у цьому  2018 році  харчування одного дня дитини в дитячому садочку становитиме 23 гривні з них 60% - оплачує с/р, 40% - платять батьки.