A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Радсадівська сільська рада
Радсадівська сільська рада, Миколаївський район, Миколаївська область

XXVI позачергова сесія сьомого скликання №1 -19 «Рішення та додатки»

Кількість переглядів: 83
Скликання:
Сесія:
Тип документу: XXVI позачергова сесія сьомого скликання
Дата прийняття: 16.11.2020
Дата оприлюднення: 28.11.2020
Номер документу: 1 -19
Назва документу: Рішення та додатки
Прикріплені файли:
 1. Про впорядкування скликань представницького органу Радсадівської сільської ради. (0.15 МБ)
 2. Про створення фінансового відділу Радсадівської сільської ради. (0.04 МБ)
 3. Штатний розпис Фінансового відділу (0.05 МБ)
 4. Про реорганізацію шляхом перетворення відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Радсадівської сільської ради. (0.06 МБ)
 5. Штатний розпис відділу ОКМСТ Радсадівської сільскої ради (0.04 МБ)
 6. Про створення централізованої бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Радсадівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області. (0.04 МБ)
 7. Штатний розпис централізованої бухгалтерії відділу ОКМСТ Радсадівської сільскої ради (0.05 МБ)
 8. Про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації в селі Козирка Очаківського району Миколаївської області, які розроблені аукціонною комісією. (0.05 МБ)
 9. Про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації нежитлової будівлі клубу, які розроблені аукціонною комісією. (0.05 МБ)
 10. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування релігійній громаді Євангельських християн-баптистів для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій. (0.02 МБ)
 11. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Стьопіній Людмилі Олександрівні для ведення особистого селянського господарства (0.02 МБ)
 12. Про надання дозволу громадянину України Ноженку Дмитру Володимировичу на розроблення документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства. (0.02 МБ)
 13. Про надання дозволу громадянці України Волковій Світлані Леонідівні на розроблення документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства. (0.02 МБ)
 14. Про надання дозволу громадянину України Волкову Сергію Володимировичу на розроблення документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства. (0.02 МБ)
 15. Про надання дозволу громадянину України Бондарчуку Ігорю Миколайовичу на розроблення документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства (0.02 МБ)
 16. Про надання згоди на погодження щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Арсенюк Галині Вікторівні для ведення особистого селянського господарства. (0.02 МБ)
 17. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянину України Андрєєву Олександру Анатолійовичу для ведення особистого селянськ (0.02 МБ)
 18. Про внесення змін до рішення № 34 « Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Антоненку Антону Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства» від 09.10.2020 року ХХV чергової (0.02 МБ)
 19. Про внесення змін до рішення № 35 « Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Деміракі Володимиру Ігоровичу для ведення особистого селянського господарства» від 09.10.2020 року ХХV чергової (0.02 МБ)
 20. Про надання дозволу на виготовлення проєкту для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови в межах території Радсадівської сільської ради:село Козирка, вулиця Шкільна, будинок 1-а, Очаківського району, Миколаївської області (0.05 МБ)
 21. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування в межах території Радсадівської сільської ради с. Зарічне, вулиця Клубна, будинок 4а, Миколаївського (0.05 МБ)
 22. Про внесення змін до рішення №7 від 03.04.2020 року ХХІІІ чергової сесії сьомого скликання «Про затвердження структури апарату та штатного розпису Радсадівської сільської ради на 2020 рік». (0.06 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора