A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Радсадівська сільська рада
Радсадівська сільська рада, Миколаївський район, Миколаївська область

ХХV чергова сесія сьомого скликання №1-70 «Рішення та додатки»

Кількість переглядів: 106
Скликання:
Сесія:
Тип документу: ХХV чергова сесія сьомого скликання
Дата прийняття: 09.10.2020
Дата оприлюднення: 22.10.2020
Номер документу: 1-70
Назва документу: Рішення та додатки
Прикріплені файли:
 1. Про затвердження порядку денного та регламенту роботи (0.06 МБ)
 2. Про внесення доповнення до рішення №7 від 15.08.2018 року VІІІ позачергової сесії восьмого скликання «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Радсадівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської обла (0.1 МБ)
 3. Про внесення змін до штатного розпису Зарічненського закладу дошкільної освіти Радсадівської сільської ради на 2020 рік (0.04 МБ)
 4. Про затвердження розпоряджень Радсадівського сільського голови з адміністративно-господарської діяльності (0.05 МБ)
 5. Про внесення змін до рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Радсадівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області» №5 ХXІV позачергової сесії Радсадівської сільської ради вось (0.05 МБ)
 6. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Радсадівської сільської ради за І півріччя 2020 року (0.05 МБ)
 7. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Радсадівської сільської ради за 9 місяців 2020 року (0.05 МБ)
 8. Про затвердження Положення про відчуження комунального майна, що належить до комунальної власності Радсадівської сільської ради (0.1 МБ)
 9. Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Радсадівської сільської ради (0.05 МБ)
 10. Про приватизацію гуртожитку, що знаходиться за адресою: село Козирка, вулиця Шкільна, будинок 1-а, Очаківського району Миколаївської області (0.05 МБ)
 11. Про приватизацію нежитлової будівлі клубу, що знаходиться за адресою: село Зарічне, вулиця Клубна, будинок 4-а, Миколаївського району, Миколаївської області (0.05 МБ)
 12. Про затвердження звіту про незалежну оцінку нежитлової будівлі клубу комунальної власності Радсадівської сільської ради (0.05 МБ)
 13. Про затвердження звіту про незалежну оцінку гуртожитку комунальної власності Радсадівської сільської ради (0.05 МБ)
 14. Про виділення збільшеної грошової допомоги Самофал Валентині Михайлівні, жительці селища Радісний Сад Радсадівської сільської ради Миколаївського району, Миколаївської області (0.05 МБ)
 15. Про внесення змін до сільського бюджету Радсадівської сільської ради на 2020 рік (0.04 МБ)
 16. Про внесення змін до рішення « Про включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності, право оренди яких виставляється на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами на території Радсадівської сіль (0.05 МБ)
 17. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Лебедєвій Ользі Захарівні для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 18. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Носовій Ользі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 19. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Романенко Тамарі Георгіївні для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 20. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Єгорову Ігорю Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 21. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Вебер Ірині Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 22. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Кривошей Ользі Іванівні для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 23. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Сіряченко Ларисі Іванівні для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 24. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Єгоровій Світлані Леонідівні для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 25. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Несмашному Олександру Петровичу для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 26. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Мостецькому Дмитру Олександровичу для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 27. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Одінцовій Юлії Сергіївні для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 28. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Накушенко Аллі Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 29. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Анкоссі Андрію Борисовичу для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 30. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Молчанову Денису Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 31. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Бабчуку Леоніду Григоровичу для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 32. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Масловій Вікторії Жоржівні для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 33. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Лукащуку Дмитру Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 34. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Антоненку Антону Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 35. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Деміракі Володимиру Ігоровичу для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Єгорову Ігорю Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських бу (0.05 МБ)
 37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Андрієвському Олександру Георгійовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, госп (0.05 МБ)
 38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Довгань Інні Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будіве (0.05 МБ)
 39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Дякунчаку Богдану Васильовичу для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Вербі Миколі Григоровичу для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Недузі Галині Андріївні для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 42. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадянці України Ганчо Людмилі Антонівні для ведення особистого селянського господа (0.05 МБ)
 43. Про припинення права користування земельною ділянкою Андрєєва Анатолія Степановича (0.05 МБ)
 44. Про надання дозволу громадянину України Варварову Володимиру Вікторовичу на розроблення документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 45. Про надання дозволу громадянці України Арсенюк Галині Вікторівні на розроблення документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 46. Про надання дозволу громадянину України Лазовському Олександру Миколайовичу на розроблення документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 47. Про надання дозволу громадянину України Молчанову Сергію Олександровичу на розроблення документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 48. Про надання дозволу громадянину України Андрєєву Олександру Анатолійовичу на розроблення документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 49. Про надання дозволу громадянці України Шматко Тамарі Леонідівні на розроблення документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 50. Про надання дозволу громадянину України Шматку Олександру Васильовичу на розроблення документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 51. Про надання згоди на погодження щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Вишневському Дмитру Олександровичу для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 52. Про надання згоди на погодження щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Кутовому Віктору Володимировичу для ведення особистого селянського господарства (0.05 МБ)
 53. Про надання згоди на погодження щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Бисько Ксенії Олександрівні для ведення садівництва (0.05 МБ)
 54. Про внесення змін до рішення « Про надання дозволу громадянину України Каширських Артему Юрійовичу на розроблення документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства» № 30 від 12.06.2020 року ХХІV позачергової сесії Радсадів (0.05 МБ)
 55. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Шелковому В’ячеславу Михайловичу (1/2 частка) для ведення товарного сільс (0.05 МБ)
 56. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Шелковому Євгену Михайловичу (1/2 частка) для ведення товарного сільськог (0.05 МБ)
 57. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, кадастровий номер 4824280700:01:000:0239 в межах території Радсадівської сільської ради Миколаївського району Миколаївськ (0.05 МБ)
 58. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Новобогданівського закладу загальної середньої освіти для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (0.05 МБ)
 59. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Зарічненського закладу загальної середньої освіти для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (0.05 МБ)
 60. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Козирського закладу загальної середньої освіти для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (0.05 МБ)
 61. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Зарічненського закладу дошкільної освіти для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (0.05 МБ)
 62. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Козирського закладу дошкільної освіти для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (0.05 МБ)
 63. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності сільськогосподарського призначення які залишилися у колективній власності після розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв (0.05 МБ)
 64. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності що знаходиться за адресою:вул. Шкільна, 1-а, с.Козирка Очаківського району, Миколаївської області (0.05 МБ)
 65. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування (0.05 МБ)
 66. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Лисенко Інні Віталіївні без зміни цільового призначення для ведення фермерського господарства (0.05 МБ)
 67. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Хрупало Оксані Леонідівні без зміни цільового призначення для ведення фермерського господарства (0.05 МБ)
 68. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (кадастровий номер 4825181600:01:000:1654) за рахунок земель сільськогоспода (0.05 МБ)
 69. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (кадастровий номер 4825181600:01:000:1671) за рахунок земель сільськогоспода (0.05 МБ)
 70. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (кадастровий номер 4825181600:01:000:1656) за рахунок земель сільськогоспода (0.05 МБ)
 71. ДОДАТОК №1 (0.01 МБ)
 72. ДОДАТОК №2 (0.01 МБ)
 73. ДОДАТОК №3 (0.02 МБ)
 74. ДОДАТОК №5 (0.05 МБ)
 75. ДОДАТОК №6 (0.03 МБ)
 76. ДОДАТОК №7 (0.05 МБ)
 77. Пояснювальна записка до рішення сесії Радсадівської сільської ради № 15 від 09 жовтня 2020 року «Про внесення змін до сільського бюджету Радсадівської сільської ради на 2020 рік» (0.08 МБ)
 78. ОФІЦІЙНИЙ ВИСНОВОК (0.02 МБ)
 79. ДОХОДИ. Звіт про виконання місцевих бюджетів за перше півріччя 2020 року (0.03 МБ)
 80. ВИДАТКИ. Звіт про виконання місцевих бюджетів за перше півріччя 2020 року (0.06 МБ)
 81. ДОХОДИ. Звіт про виконання місцевих бюджетів за дев'ять місяців 2020 року. (0.03 МБ)
 82. ВИДАТКИ. Звіт про виконання місцевих бюджетів за дев'ять місяців 2020 року. (0.07 МБ)
 83. Пояснювальна записка до звіту про виконання сільського бюджету Радсадівської сільської ради за І півріччя 2020 року (0.1 МБ)
 84. Пояснювальна записка до звіту про виконання сільського бюджету Радсадівської сільської ради за 9 місяців 2020 року (0.1 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора